Erkeğin ilk cinsel deneyimi

10 Ağustos 2011

Dikkat... +18 içerik

Bizim kültürümüzde Evlilik dışı cinsel ilişki pek tasvip edilmez.
Bu yüzden bekar erkek kiralık bir kadın bedeni, kerhane  veya kaçamak yapabilinecek bazı hotellerde kaçak bir ilişki ile başlangıç yapılmaya yönelir. Kadın bedenini kolay elde edemez.
Erkekler kızlara oranla cinsel yönden daha sabırsızdırlar. Ergenlik çağından önce,  sen yaparsın erkeksin, becerirsin sözü aslında onun cinselliği için de geçerlidir.  Pohpohlamışızdır.

Bu kaçamak genellikle bir kerhane, kaçak bir hotelde satılan yabancı uyruklu kızlarla oluşacaktır. Ergenliğe girmiş erkek çocukları malesef hepsi Kendi yaşıtları kızlarla haşır-neşir olamaz . Cinselliğin vermiş olduğu farklılık karşıt cinsten bir korkuya yol açar. Çekingenlik yaşar. Ergenlik çağında kızlara bir türlü yaklaşamaz. Kızlar  da ahlaki değerler yüzünden Bir erkekle görünmek istemez ailesi tarafından yasaklanmıştır. Olsa bile bu bir dokunuştan ileri gidemez.

Eger zengin değilse,parası yoksa (ki gençlikte babadan sadece basit harçlık alınır) . genellikle genç erkeğin başına kötü bir  ilk cinsellik deneyimi  gelebilir. İlk kerhaneye gitme zamanı 15-18li  yaşlarda  Tatilde bir işyerinde çalışarak kazandığı kendi parasıyla gitme şeklinde başlar. Evlenene kadar hiç gitmemiş gençler de çoktur.

Böyle yerlerde Kadın profesyoneller, sokak ağzı ile  ”Anana mı geldin, seninki kalkmıyor mu,küçükmüş” gibi libidosuyla rencide edici kelimelere maruz kalabilir. Erkek ilk ilişkilerinde kadının bir çabası yoksa, genellikle korkudan ve heyecandan penisi sertleşmeyecektir. Libidosu kontrolü dışına çıkan şok olan genç, yüzü kıpkırmzı olur. Ve o iş hüsrana sonuçlanır.
Onun ilk ilişkisi genellikle,En ucuz satın alınan bir kadın bedeni fiyatıdır,kalitesiz bir kaçamaktır.
Genç erkek cinselliğini denemek ve merak için gider, Acaba ne olacak ??? Ne hissedeceğim?? Gerçek görüntüsü nasıl  acaba ? gibi sorular vardır.içinde.

İlk ilişkisi olduğunu gireceği kadınların bilmesi, ona göre davranması malesef  zordur. Fahişelik yapan kadınlar sadece meslek olarak ve para kazanma aracı olarak kullandığından, bir şevkat göstermezler.  Yaptıkları işin biran önce bitmesi ve paranın gelmesini arzulamaktadırlar.

Erkek birkaç kerhane veya gece kulübü denemesinden sonra cinselliği anca başarır, ama kerhaneciliğe alışabilir. Ne yazık ki orada yaşadığı bayağılığın bütün kızlarda aynı olduğunu sanır.  Oysa bu sadece gece yaşantısının bir parçası Normal hayatın kendisi değildir.  Bu kötü başlangıç erkeklerde evlenmeden önce gece hayatının oluşmasına sebep olur. Bütün kadınları artık öğrenmiş gibi hisseder özdeşleştirmeye başlar.

Bir kerhane ilişkisinde işini başarmış bütün kadınları artık çözmüş hisseder.

Başka ülkelerde kültürler daha rahat olduğu için cinsellik daha rahat köreltilir. arkadaşlık daha gelişmiştir. İlk cinsel deneyimlerini kız arkadaşları ile yaşarlar ve bu geçiş dönemi çok yumuşak olur bir kıza nasıl davranacağını daha kolay öğrenir. Gece hayatı olan erkek yapısı daha serttir bayağıdır.

Bir erkeğin lk seks denemesi çok önemlidir. Aldığı hakaret sevkatsizlik,komplekse yol açabilir. Ve gerçek ilişkisinde  eşine  adi bayağı şevkatsiz öfkeli davranabilir. Onun için Evlendikten sonraki hayatını önceki gece hayatından ayırmalıdır.

-Bunun dışında Çarpık ilişkiler Dost şeklinde komşu ablalar ile yaşanan cinsellikler olabilir . Bazı sapık kadınlar yaşça küçük çocukları baştan çıkarma yoluna giderler. Kadınlarda da kısmen sübyancılık görülebilen bir sapıklıktır. Kadınların sapıklıklarını Annelik ablalık dişilik kurtarır. ama bu sapıklıkları erkek yapsa toplum affetmez.

Yazdıklarım her genç için geçerli değildir. Ancak genellikle bu tarz olaylarla kaşılaşmaktadır.

1 Comment for this entry

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Previous Post
«